шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.

Про нас

STILL LIFE

Компанія надає цілий комплекс послуг для вашого бізнесу: від реєстрації фірми до впровадження IT-систем і технічного обслуговування організації.

2022
Перевага ведення обліку в нашій компанії

Замовник отримує впевненість в тому, що проведені ним фінансові операції відповідають законодавству України. Можливість знизити витрати, так як не потрібно оплачувати утримання людини в штаті. Компанія STILL LIFE забезпечує об'єктивність, якість і надійність ведення бухгалтерії. Наші фахівці допоможуть звільнити вас від паперової тяганини, при цьому успішно витримати перевірку контролюючих органів.

Наші переваги

Головне завдання діяльності компанії STILL LIFE - мінімізація ризиків ведення бізнесу в рамках законодавства України.

 • регулярна практика
 • гнучке і обґрунтоване ціноутворення
 • жорсткий професійний відбір бухгалтерів і аудиторів
 • а також:
 • 7 річний досвід робіт і рекомендації Клієнтів
 • відповідальність
 • управління Якістю бухгалтерських послуг
 • Бухгалтерський супровід включає в себе постановку і відновлення бухобліку, складання і здачу звітності, ведення бухгалтерії. Переваги замовлення подібного роду послуг в оптимізації податкового та бухгалтерського обліку, забезпеченні їх безперервності, економії на оплаті праці штатних співробітників, зведенні до мінімуму ризиків накладення штрафів.
 • Аудит - обов'язковий, ініціативний, податковий - дозволяє виявити прогалини і недоліки ведення бухгалтерії, а також отримати рекомендації по їх грамотному усунення.
 • Юридичні послуги нашої компанії полягають в наданні допомоги підприємцям при реєстрації їх бізнесу і здійсненні повного юридичного супроводу будь-яких типів угод. Скориставшись нашими пропозиціями, ви отримуєте шанс убезпечити себе від претензій з боку контролюючих органів, невигідних угод і співпраці з недобросовісними партнерами.
 • Впровадження IT і технічне обслуговування компаній полягає в створенні для співробітників оптимальних умов, які дозволяють збільшити швидкість і якість виконання роботи.
 • 1. Наші співробітники - кваліфіковані професіонали з ідеальним знанням податкового, інвестиційного та бухгалтерського права, а також значним досвідом роботи.
  2. Надаємо декілька рішень однієї проблеми. Всі наші рекомендації розробляються на основі глибокого вивчення діяльності організації та супутньої документації.
  3. Строго дотримуємося норми професійної етики та умови партнерських угод. Ми створюємо довірчі відносини з клієнтами, тому вся отримана нами інформація - абсолютно конфіденційна.
  4. Застосування комплексного підходу до вирішення питань дозволяє проаналізувати всі нюанси ситуації, а, отже, знайти правильний вихід.
  5. Завжди виконуємо вимоги замовника на 100%, так як відчуваємо відповідальність за свою діяльність.
  6. Пропонуємо доступну вартість. Завдяки максимальному вивчення потреб клієнта формуємо саме той пакет послуг, який є оптимальним для його ситуації.
  7. Строго дотримуємося обумовлені договором строки виконання робіт.

  Тематичні візити

  Статистика часто заданих питань на наших спеціалістів по темах:

  Внутрішній аудит на підприємстві

  60%

  бухгалтерське обслуговування

  90%

  відновлення бухгалтерського обліку

  55%

  складання і здача звітності

  40%