шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.

Бухгалтерія

Бухгалтерські послуги від компанії STILL LIFE – це можливість отримання надійного помічника і партнера для підприємців. Звернувшись за допомогою до наших співробітників, клієнт зможе повноцінно сконцентруватися на веденні та розвитку бізнесу, надавши всі турботи про бухгалтерський обслуговуванні фірми професіоналам, і не переживаючи за результат.

Ми співпрацюємо з підприємствами малого і середнього бізнесу в рамках національного законодавства. Відповідно до статутних положень STILL LIFE, професійний підхід в діяльності наших фахівців – запорука успішності і затребуваності в сегменті надання бухгалтерських послуг.

Особливості бухгалтерського обслуговування в Києві від STILL LIFE

Для ефективного ведення аутсорсингу бухгалтерії, підприємець повинен прагнути до раціонального використання активів, збільшення доходів і скорочення витратних статей. Саме тому здійснювати ведення обліково-фінансової системи повинні тільки досвідчені експерти. Зокрема, бухгалтера компанії STILL LIFE в Києві вважають справою честі надати допомогу як розвиваються підприємствам в процесі становлення, так і організаціям з налагодженим робочим механізмом в рутинному бухгалтерському обслуговуванні.
Клієнт, звернувшись в нашу компанію за наданням послуг, в першу чергу, отримає необхідну консультаційну підтримку. Крім того, співробітники STILL LIFE готові виконати будь-яке завдання в найкоротші терміни:
  1. Облуживание бухгалтерського обліку, тобто безпосереднє ведення прибуткових і видаткових операцій, звітності, первинних документів відповідно до встановленої облікової політикою.
  2. Відновлення бухгалтерського обліку, тобто отримання документування про минулі прибутково-видаткових операціях, надання електронної бази даних за період відновлення.
  3. Здача щомісячних, щоквартальних та річних звітів до податкової служби.
  4. Пропозиції щодо оптимізації системи оподаткування та бухобліку на підприємстві та їх впровадження.

Переваги співпраці з бухгалтерами компанії STILL LIFE

Підприємець, який уклав з нашою компанією договір на надання послуг з обслуговування бухобліку, отримає масу переваг.
 • По-перше, ми співпрацюємо з усіма підприємствами, незалежно від сфери діяльності.
 • По-друге, клієнт не повинен переживати про невідповідність підготовленої нашими співробітниками документації з нововведеннями податкового законодавства. Стежити за найменшими змінами в нормативно-правовій та регламентує базі нам допомагають офіційні періодичні видання та актуальні комп'ютеризовані програмні системи («Ліга:Закон»,«1С»).До того ж, бухгалтери та аудитори компанії STILL LIFE регулярно проходять курси підвищення кваліфікаційних знань і навичок, беруть участь в тематичних форумах, семінарах.
 • По-третє, клієнт заощадить кошти, які призначаються для утримання штатного співробітника на постійній основі.
  Ціни бухгалтерських послуг в Києві цілком виправдані з точки зору витрат, з огляду на, що компанія STILL LIFE за вигідну для замовника вартість розробить і впровадить цілий комплекс заходів щодо вдосконалення документообігу фінансової та податкової сфери. Наші співробітники гарантують конфіденційність отриманих в процесі роботи даних, безперервне ведення обліку, своєчасне без затримок виконання послуг, виходячи з їх доцільності. Разом з компанією STILL LIFE підприємцю вдасться завжди бути в курсі нюансів поточного бухгалтерського обліку і звільнитися від паперової тяганини.

Ведение бухучета
Восстановление бухучета
Сдача отчетности