шаблон магазина joomla 3
Здесь бесплатные шаблоны Joomla 3.
Новые Joomla 3 шаблоны.

Аудит

Аудит підприємства - це перевірочні заходи, що проводяться з метою виявлення недоліків у веденні бухгалтерської, податкової, кадрової та інших видів звітностей. Компанія STILL LIFE, відмінно зарекомендував себе протягом останніх декількох років, успішно допомагає клієнтам знаходити слабкі і сильні сторони своїх підприємств в Києві. Серед наших співробітників є досвідчені і перспективні фахівці в сфері аудиту та бухгалтерського обліку.

Які аудиторські перевірки здійснює компанія Стіл Лайф?

Компанія STILL LIFE виконує перевірки обслуговування, ведення обліку, звітностей фінансів і активів підприємства в двох основних напрямках: в обов'язковому і ініціативному порядку. У першому випадку скористатися послугами професійних аудиторів клієнтам необхідно для підтвердження достовірності та повноти наданої фінансової щорічної консолідованої звітності підприємства, необхідної українським законодавством.

У другому - аудиторська перевірка проводиться після ініціювання зацікавленою особою, яким найчастіше виступає сам власник бізнесу. Різновидом ініціативного аудиту є податковий - найбільш затребувана послуга в даній сфері. Якщо Ви бажаєте розібратися в справжній стан фінансових справ всередині своєї організації, і при цьому не допустити розголошення результатів перевірки, виходом стане замовлення послуги «Ініціативний» або «Податковий» аудит у компанії STILL LIFE.

Що дає підприємцю «ініціативний» і «обов'язковий» аудит?

Найчастіше до професійної допомоги наших аудит-фахівців клієнти вдаються при наявності наступних умов:

   1. Змістом установчих документів підтверджується потреба проведення періодичних аудиторських перевірок.
   2. Зміна власника бізнесу, придбання підприємства.
   3. Необхідність залучення додаткових інвестицій.
   4. Впровадження нових облікових політик, програм, проектів.
  5. Зміна відповідальних за бухгалтерське обслуговування підприємства осіб.
По завершенні перевірочної аудиторської процедури співробітники компанії STILL LIFE підготують висновок, в якому увагу буде акцентовано на переліку виявлених проблем в сфері бухгалтерського або податкового обліку. Також наші фахівці ознайомлять ініціаторів перевірки з варіантами рішення і рекомендації про способи усунення всіх недоліків, які допоможуть істотно оптимізувати діяльність підприємства.

При потребі проведення обов'язкової аудиторської перевірки, яка дозволить не тільки переконати державу в достовірності фінансових звітів, а й зміцнити ступінь довіри партнерів підприємства, інвесторів і кредиторів, звертайтеся до послуг компанії STILL LIFE. При максимальній готовності до аудиторської перевірки, варто відзначити високу репутацію підприємства і грамотне регулювання бухгалтерського обліку, що, безсумнівно, є заслугою відповідального, що дорожить корпоративним іміджем підприємця.

Відповідно до законодавства, здійснювати обов'язковий аудит вправі лише компанії, що пройшли процедуру реєстрації та занесення до Реєстру Аудиторської палати України. STILL LIFE - одна з висококваліфікованих аудиторських команд, які здійснюють перевірку вітчизняних організацій протягом 7 років.

Аудит - це спосіб зробити крок назустріч модернізації і приведення в порядок бухгалтерської системи підприємства. Своєчасна «робота над помилками» дозволить підприємцю повернути довіру в очах кредиторів, інвесторів і підлеглих співробітників. Аудит в Києві з компанією STILL LIFE - якісний аналіз фінансової та бухгалтерської діяльності підприємства за прийнятною вартістю і за короткі терміни.